Catering na imprezy

CATERING NA WESELE

Oferujemy wyjątkowe menu weselne w kilku wariantach do wyboru. Zapewniamy eleganckie dekoracje oraz profesjonalną obsługę kelnerską.

WIĘCEJ >
CATERING NA CHRZCINY

Przygotujemy przekąski, dania główne oraz desery na przyjęcie z okazji chrztu. Zadbamy o smak przyjęcia i jego udekorowanie.

WIĘCEJ >
CATERING NA KOMUNIĘ

Zajmiemy się gastronomiczną organizacją przyjęcia komunijnego. Dostarczymy catering do Państwa domu, ogrodu lub wynajętej sali. Zapewnimy również wszystkie niezbędne akcesoria, stoły i krzesła.

WIĘCEJ >
CATERING NA URODZINY

W naszej ofercie cateringu urodzinowego istnieje możliwość zamówienia tortów oraz innych dodatkowych smakołyków, takich jak np. fontanna z czekolady.

WIĘCEJ >
CATERING NA SYLWESTRA

Jeśli organizujesz imprezę Sylwestrową zasiadaną, możemy zaproponować Ci bogatą ofertę przekąsek zimnych i sałatek oraz danie główne.

WIĘCEJ >
Elastyczne godziny dostawy, terminowa realizacja i pyszne przyjęcie

CATERING NA IMPREZY

Możesz skorzystać z przygotowanych przez nas zestawów lub stworzyć własne menu z listy oferowanych dań, która z przyjemnością wyślemy Ci mailem lub przedstawimy podczas spotkania. Zapewnimy hale namiotowe, stoły, krzesła oraz cały niezbędny sprzęt cateringowy, a także bieliznę i zastawę stołową

Wiemy, że jedzenie to jeden z najważniejszych składników każdej uroczystości. Z przyjemnością spotkamy się z Tobą, aby omówić wszystkie szczegóły, przygotujemy także próbki zaoferowanych produktów.

ZAPYTAJ O OFERTĘ DLA CIEBIE >
Komunie, wesela, chrzty i nie tylko

USŁUGI CATERINGOWE NA IMPREZY I PRZYJĘCIA

Obsługujemy chrzciny, komunie, przyjęcia weselne oraz imprezy urodzinowe. Możemy przygotować catering również na inne nietypowe imprezy np. wieczory panieńskie.

Organizujesz eventy w szkołach? Oferujemy usługi cateringowe na studniówki, bale gimnazjalne oraz licencjackie.